Araçlarımız

Kaliteli Araç Filomuz

Araçlarımız

Saygı Sürücü Kursu bünyesinde, tamamı yeni model otomobil ve yüksek cc motosikletlerimiz ile değerli sürücü adaylarına eğitim veriyoruz. Sürücü eğitimi için özel olarak donatılmış araçlarımız sayesinde, trafik kurallarını, temel sürüş tekniklerini, paralel park etme ve kolay park yöntemlerini uygulamalı olarak güvenli ve kolay bir şekilde öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Farklı araç modelleri ile pratik yapma fırsatı sunarak, araç değişikliği nedeniyle yaşanabilecek geçici acemilikleri en aza indiriyor, direksiyon sınavı esnasında kendinizi daha rahat ve profesyonel hissetmenizi sağlıyoruz.

Farklı cc motosiklet modelleri ile ehliyet için gerekli sürüş eğitimini güvenle alabilmenize yardımcı oluyoruz. Sınıf ortamında öğrendiğiniz teorik bilgileri hem bilgisayar simülasyonları hem de direksiyon dersleri ile gerçek hayata taşımanızı sağlıyor, eğitimler sonunda ehliyet sınavı için tam anlamıyla hazır olmanızı sağlıyoruz.

Denizli özel direksiyon eğitimi talepleriniz için, filomuzda yer alan araç modelleri arasından seçim yapabilir, kendinizi direksiyon hakimiyeti konusunda geliştirmek istediğinizde, size en uygun saat aralığını seçerek Saygı Sürücü Kursu deneyimli öğretmenleriyle güvenle yola çıkmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

WhatsApp chat